Anna Maliszewska Anna Maliszewska

Anna Maliszewska

W wieku 10 lat rozpoczęła treningi pływackie, równolegle z powodzeniem startowała w zawodach biegowych. Posiada kilkanaście tytułów laureata olimpiad naukowych. Jako uczennica gimnazjum zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w dwuboju nowoczesnym. Startowała w Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych (trójbój nowoczesny), zdobywając drużynowo srebrny medal. Posiada 5 tytułów Mistrzyni Polski. Zdobyła kilkanaście medali Mistrzostw Świata i Europy w różnych kategoriach. W 2014 roku zdobyła brązowy medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Wraz z koleżankami zdobyła tytuł drużynowej Mistrzyni Świata oraz zakwalifikowała się na Igrzyska Olimpijskie w Rio.